header banner
Default

HashKey, altcoinlere ilgi duymaya başladı


Table of Contents
  Tam Boyutta Gör
  HashKey Group’un alt birimi HashKey Capital, 100 milyon dolarlık fonuyla altcoin’lere yatırım yapmayı planlıyor. Şirket, fon yatırımlarının yarısından azıyla Bitcoin ve Ethereum’a yönelecek. HashKey Capital, bu yatırımlarıyla küçük sermayeli varlıkları çeşitlendirecek ve altcoin portföyü oluşturacak. Şirketin Hong Kong tarafından düzenlenen ve denetlenen fonu, kripto piyasasının çalkantılı gittiği bugünlerde altcoin’leri tercih ediyor.

  Reuters’ten çıkan bir haberde, portföy yöneticisi Jupiter Zheng’in görüşlerine yer verildi. Zheng, fonun yüksek net değere sahip bireyleri ve zengin Asyalılara hizmet veren yatırım girişimleri müşteri olarak hedeflediğini dile getirdi. Singapur merkezli şirket, tamamen dijital varlıklarda kullanacağı 100 milyon dolarlık yatırım fonunu geçtiğimiz ay duyurmuştu.

  Asya’da artan kripto popülaritesi, Asya ülkelerinin girişimlerini de teşvikliyor. Hong Kong ve Singapur, blokzincir ve kripto konusunda emin adımlar atıyor. Özellikle düzenleyici çerçeve konusunda da net adımların atılmaya başlamış olması, kripto girişimlerini teşvik ediyor. Ayrıca, Hong Kong’daki ilk kripto lisansı HashKey Exchange’e verildi.

  Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
  istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

  Sources


  Article information

  Author: Thomas Gonzalez

  Last Updated: 1698046803

  Views: 548

  Rating: 4.4 / 5 (33 voted)

  Reviews: 90% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Thomas Gonzalez

  Birthday: 1932-02-20

  Address: 0730 Bailey Lane, Port Tara, NM 61752

  Phone: +3648345375512613

  Job: Forensic Scientist

  Hobby: Video Editing, Fishing, Snowboarding, Gardening, Coffee Roasting, Skydiving, Cycling

  Introduction: My name is Thomas Gonzalez, I am a exquisite, steadfast, intrepid, artistic, cherished, spirited, variegated person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.